Suport Clienti: 0745150894 EnglishRomanian

Angajam lacatusi / sudori – Finlanda 62 views

Descrierea postului:

– sudura Mig/Mag, Tig, arc electric pentru diferite constructii metalice in industria alimentara,        chimica, masini si utilaje, navala

– se executa si lucrari de ansamblare / montaj (lacatusi conf. metalice)

– executare dupa plan

Ca angajat al companiei Smile Import Oy vei beneficia de:

– contract de munca full time conform legislatiei finlandeze, permanent, ore suplimentare, concediu de odihna platit

– posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional

– asigurari medicale clinica privata

– salariu motivant conform grilei de salarizare / aptitudinilor dovedite

– cazare in conditii decente

– asistenta in limba romana (intocmirea actelor, vizite medicale etc)

Candidatul ideal

– experienta relevanta in sudura Mig/ Mag, Tig, arc electric

– capacitatea de a finaliza la timp si in parametrii de calitate lucrarea incredintata

– abilitate de citire si interpretare plan

– detinerea unui certificat de sudura – suplimentar testarea se va efectua si in Finlanda

– limba engleza la nivel conversational

Informatii Serviciu

  • Platesc 1900-2500 euro
  • Acest job a expirat!
Distribuie acest job
Contact
Accept Termenii si Conditiile

Statistica

  • 35.156

fac-totum.ro Web analytics