Suport Clienti: 0745150894 EnglishRomanian

Angajam personal hotelier 128 views

Angajam personal hotelier

Candidatul ideal

Selectam baieti/fete,cupluri, prieteni, dornici sa lucreze in Resorturi de lux de 5* in Grecia, cu experienta si fara;
vorbitori de limba engleza, dispusi sa se alature unei echipe de baieti si fete care au experienta pe vase de croaziera si resorturi de lux, unde ai doar de invatat un sistem de lucru care te poate ajuta in cariera pe viitor, daca vrei sa muncesti in F&B Department.
Se ofera recomandare la terminarea contractului.

Descrierea jobului

2 posturi Ospatar/a – Restaurant depinde de exp. 800euro-850 euro
1 post Bartender B’ – 750-800 euro in fct de exp
1 post Bar Waiter f/b – 700 euro – 750 euro / in fct. de exp.
1 Bell boy / zi – 700 euro + tips
1 Bell boy – post de noapte – 800 euro + tips
1 Cleaner /restaurant f/b – 700 euro

Contract: Aprilie – Octombrie 2019
Cazarea, masa, asig.medicala, uniforma -sunt asigurate de catre angajator.

Descrierea companiei

SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA IN STRAINATATE

Informatii Serviciu

  • Platesc confidential
Doar prestatorii inregistrati pot aplica la servicii.
Distribuie acest job
Informație Companie
  • Slogan Vrei sa lucrezi in Grecia, aplica aici cu CV si iti facem o oferta ferma!
Contact
Accept Termenii si Conditiile

Statistica

  • 80.322

fac-totum.ro Web analytics